Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo

Plus Collection

Plus Collection přináší luxus do Vašeho života. Jednoduchá a čistá architektura spolu s jedinečnou atmosférou dřevěných povrchů ztělesňují ducha skandinávského designu. Navržené Plusarchitects tato oceňovana sbírka získala mezinárodní reputaci v průběhu let.

Plus vily – po deseti letech cesta nadále pokračuje

Na samém začátku jsme si byli dobře vědomi toho, že spolupráce mezi výrobní společností na domy a architektem je zřídka přínosné pro obě strany. Zájmy stavitele a architekta jsou často velice rozdílné. Věděli jsme, že jsme jiný druh výrobců, kteří chtěli najít architekta, se kterým bychom mohli změnit svět. Chtěli jsme partnera, který by byl spolu s námi připraven spojit technologii a design zcela novým způsobem.

Před deseti lety jsme rozeslali dopisy a dostali zpět jen pár odpovědí. Ale Jani Lahti z Plusarchitects nám zavolal. Janiho vlastní vila byl test, který prošel naprosto dokonale a překročil všechna naše očekávání. Dle mého názoru, fotografie této vily je stále ta nejkrásnější, která kdy byla pořízena Plus vily. Během našich společných let, Plusvilla byla několikrát oceněna. Její snadno rozpoznatelné provedení lze popsat jedním slovem: ikonické. Někdy se stane to, že se něco stane nesmrtelným, a myslím, že to se přesně stalo s Plus vilou. To změnilo celé odvětví a nastavilo nové standardy tomu, co stavitelství domů a architektura může nabídnout zákazníkovi.

Mikko Vainionpää
Polar Life Haus

           

Polar Life Haus - a reliable partner now and in the future

Polar Life Haus - Kitulanmäentie 42, 63640 Ritola-Töysä, Finland
Polar Life Haus © 2020