Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo
Hirsitalo Villa Olo

Individuálně navržené sruby za použití nejmodernějších technologií

Každý srub od Polar Life House je jedinečný, individuálně navržený a vyrobený v naší továrně v Töysä, ve Finsku. Využíváme počítačový systém a výrobní postupy, které patří k nejmodernějším na světě a dává našim zákazníkům jistotu, že jejich dům je vyrobený na nejvyšší úrovni.

Naše vyjímečná kvalita s originálními „softline“ profily

softline

Polar Life House je určený k tomu, aby stále pokračoval v rozvoji našich výrobků a služeb. Chceme přicházet s nejlepšími možnými řešeními pro naše zákazníky a nechceme se spokojit s kompromisy. Mezi poslední výsledky našeho vývoje patří „Softline Profile“ z laminovaných hranolů stejně tak jako originální „City Corner“

Softline Profile je naše originální inovace. Jedná se o speciální profil na hranolu, který byl navržený tak, aby spojil estetické hodnoty a bezpečí v bydlení „Profilovaný tvar, který zabraňuje sesychání a sesedání profilů a zamezuje průniku dešťové vody mezi trámy, což přispívá k dlouhé životnosti domu.

Hranoly a další dřevěné součásti domů Polar Haus Life jsou řezány s milimetrovou přesností, aby splňovali náročné požadavky na spoje v rozích a střešní konstrukce.

Abychom naše výrobky udrželi stále moderní, udělali jsme během let spoustu investic do nejnovějších výrobních technologií. Naše investice zahrnují nejnovější model stroje Hundegger K2i, který jsme u nás instalovali v roce 2012. V té době byl jediný svého druhu ve Finsku.

Sharpline – nový profil trámu
sharpline

Pro architekty se práce se dřevem stále vyvíjí směrem k novým stylům a řešením. Abychom dosáhly současného designu, který se líbí našim současným zákazníkům, vyvinuli jsme úplně nový profil. Sharpline profil je skvělý, výborně se hodí pro čistý a dynamický design v moderních dřevěných domech. Podobně jako Softline Profil je Sharpline Profile dostupný pro lepené trámy. Má stejné tvary jako jeho protějšek (Softline), efektivněji chrání prostory mezi trámy/kulatinou …od vlhkosti, pouze je výraznější

Největší lepené trámy.. na trhu

Díky moderním technologiím které používáme, jsme schopní vyrobit a pracovat s nejdelšími trámy na trhu. Vybrané vlastnosti našeho produktu – trámu/kulatiny… o síle 600 mm – je to to, co bychom rádi nazvali masivem! Použití trámů/kulatiny… této velikosti dává vašemu domu nejen majestátní vzhled, zároveň vylepšuje odolnost před teplotními výkyvy.

600mm

 

 

 

           

Polar Life Haus - a reliable partner now and in the future

Polar Life Haus - Kitulanmäentie 42, 63640 Ritola-Töysä, Finland
Polar Life Haus © 2020