Z generace na generaci

Zpracovávání dřeva je v naší krvi. Jsme finská rodinná firma, ve které se znalosti v oblasti zpracování dřeva dědí z generace na generaci již více než sto let, ve čtyřech generacích.

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru, oddanost k vývoji produktů a přísné kontroly kvality zaručují kvalitu Polar Life Haus domů. V současnosti má náš tým 70 profesionálů, kteří se věnují Vašim projektům během všech stadií. Máme také rozsáhlou síť obchodních zástupců po celém světě.

Jsme odhodláni stavět domy, podle snů našich zákazníků. Náš cíl je udělat zákazníka na 100% spokojeného se svým novým domovem.

Zakázkové kvalitní domy

Každý dům je individuálně vyráběn v našem výrobním závodě v Töysä, Finsko. Naše nabídka produktů zahrnuje sruby, bez plastové nařezané domy a post&beam domy. Můžeme postavit prázdninové domy všech velikostí. Náš velký výběr domů nabízí řadu modelů reprezentujících různé styly a naši architekti jsou připraveni vám pomoci naplánovat Váš dům snů od samého začátku.

Naše volba je finský smrk, pěstovaný v nejlepším jehličnatým lese na světě. Pracujeme pouze se dřevem kvality AB, což znamená, že nižší kvalita je vytříděna a nepoužívá se, což je velmi neobvyklé v tomto průmyslu. Domy Polar House jsou vyráběny s velkým úsilím a s použitím pouze toho nejkvalitnějšího materiálu.

Hotové detaily se špičkovou technologií

Naše továrna je vybavena nejlepší technologií na zpracování dřeva. Díky tomu jsme schopni vytvořit detaily přesné na milimetr. Pouze představivost stanovuje limity pro naše realizace. Polar Life House má několikrát více CNC zpracování než jiný, průměrný dům, při dodání jsou dřevěné části připraveny na dokončení. To znamená, že montážní práce na místě jsou rychlejší a efektivnější. Všechny truhlářské konstrukční detaily ukazují kvalitu naší práce.

CE certifikace

Certifikace CE staveb se stala povinnou ve Finsku 1. července 2013 po přijetí nařízení o stavebních výrobcích (305/2011) a vztahuje se na takové stavby, které mají harmonizovanou normu, která potřebuje certifikát CE. Polar Life Haus je držitelem certifikátu CE pro dřevěné stavební sestavy a lamelového dřeva, v souladu s evropským technickým schválením ETA-13/0767.

CE_merkki

The CE certification of construction products became obligatory in Finland in 1 July 2013 following the Construction Products Regulation (305/2011), and applies to such construction products that have a harmonised standard, enabling the CE certificate. Polar Life Haus holds CE certificates for log building kits and laminated timber, conforming to the European Technical Approval ETA-13/0767.

CE Log house incl. DoP
CE Glue laminated timber incl. DoP

Dlouholeté zkušenosti s jednotlivými domy a mezinárodními zákazníky

Polar House je mezinárodní firma. Kromě Finska, naše nejdůležitější trhy jsou střední Evropa a Rusko. Od začátku vzniku naší společnosti, export je důležitou součástí našeho podnikání. V současnosti tvoří export 50% naší produkce. Naše dlouholeté zkušenosti v exportu nám pomohly jak řešit projekty individuálně. Tradiční kultura tesařů Zimmermeister ve střední Evropě nás od samého počátku inspirovala a to zejména jejich hodnoty o cti a kvality práce.

Inspirace z přírody

Čistá finský příroda je pro nás neustále zdrojem inspirace. Dřevo je bezesporu nejšetrnější stavební materiál k životnímu prostředí. Během své dlouhé životnosti, se chová jako úložiště uhlíku. Dřevo je také dobré pro lidi – je příjemné na dotyk a studie ukázaly, že je to ten nejúčinnější povrchový materiál při snižování hladiny stresu. Les je vždy přítomen v dřevěném domě.

Výroba srubů a dřevěných domů je naše hlavní mise. Bez ohledu na velikost a rozsah, jsme se zavázáni k realizaci Vašeho snu o individuálním bydlení, které přispívá k Vaší pohodě. Uděláme vše proto, abyste nám důvěřovali.
S uctivým pozdravem

Polar Life Haus majitelé

Harri Vainionpää                  Mikko Vainionpää

Related pages

Etusivu CZE

Log houses

Contact

Gallery

House models