Modely domů

Začnete projekt tím, že si vyberete svůj oblíbený návrh

Vybrali jsme některé modely Polar Life Haus domů, aby vás inspirovaly při plánování Vašeho domu snů. Ať už si vyberete teplou a útulnou atmosféru tradičního srubu nebo jednoduchost moderního městského domova, tohle je výchozí místo Vaší fantazie.

Každý dům je jedinečný

Každá rodina má jiné potřeby na bydlení, proto je každý z našich domů jedinečný. Můžete si vybrat a kombinovat detaily z různých modelů a přizpůsobit je Vašemu vkusu. Bude nám potěšením navrhnout dům přímo pro Vás a naši architekti jsou připraveni pomoc v procesu plánování.

Typy domů pro nejnáročnější vkus

Typy našich domů jsou vždy vyráběny na přání našich zákazníků. Moderní nebo tradiční, luxusní nebo jednoduché, pomůžeme Vám najít řešení, které bude splňovat požadavky pro Vás a Vaši rodinu. Polar House domy jsou montované v továrně, což zkrátí čas při sestavování a garantuje to, že všechny díly budou dokonale padnout. Používáme ty nejmodernější technologie ve zpracování dřeva na světě, díky tomu je možné vytvořit detaily s přesností na milimetr. Každý detail je pečlivě promyšlený a vytvořený s nejvyšší opatrností. Každý dům je skutečně jedinečný.

Related pages

Etusivu CZE

Log houses

Company

Contact

Gallery