Individuálně navržené sruby za použití nejmodernějších technologií

Každý srub od Polar Life House je jedinečný, individuálně navržený a vyrobený v naší továrně v Töysä, ve Finsku. Využíváme počítačový systém a výrobní postupy, které patří k nejmodernějším na světě a dává našim zákazníkům jistotu, že jejich dům je vyrobený na nejvyšší úrovni.

Naše vyjímečná kvalita s originálními „softline“ profily

Polar Life House je určený k tomu, aby stále pokračoval v rozvoji našich výrobků a služeb. Chceme přicházet s nejlepšími možnými řešeními pro naše zákazníky a nechceme se spokojit s kompromisy. Mezi poslední výsledky našeho vývoje patří „Softline Profile“ z laminovaných hranolů stejně tak jako originální „City Corner“

Softline Profile je naše originální inovace. Jedná se o speciální profil na hranolu, který byl navržený tak, aby spojil estetické hodnoty a bezpečí v bydlení „Profilovaný tvar, který zabraňuje sesychání a sesedání profilů a zamezuje průniku dešťové vody mezi trámy, což přispívá k dlouhé životnosti domu.

Hranoly a další dřevěné součásti domů Polar Haus Life jsou řezány s milimetrovou přesností, aby splňovali náročné požadavky na spoje v rozích a střešní konstrukce.

Abychom naše výrobky udrželi stále moderní, udělali jsme během let spoustu investic do nejnovějších výrobních technologií. Naše investice zahrnují nejnovější model stroje Hundegger K2i, který jsme u nás instalovali v roce 2012. V té době byl jediný svého druhu ve Finsku.

Sharpline – nový profil trámu

Pro architekty se práce se dřevem stále vyvíjí směrem k novým stylům a řešením. Abychom dosáhly současného designu, který se líbí našim současným zákazníkům, vyvinuli jsme úplně nový profil. Sharpline profil je skvělý, výborně se hodí pro čistý a dynamický design v moderních dřevěných domech. Podobně jako Softline Profil je Sharpline Profile dostupný pro lepené trámy. Má stejné tvary jako jeho protějšek (Softline), efektivněji chrání prostory mezi trámy/kulatinou …od vlhkosti, pouze je výraznější.

 

Největší lepené trámy.. na trhu

Díky moderním technologiím které používáme, jsme schopní vyrobit a pracovat s nejdelšími trámy na trhu. Vybrané vlastnosti našeho produktu – trámu/kulatiny… o síle 600 mm – je to to, co bychom rádi nazvali masivem! Použití trámů/kulatiny… této velikosti dává vašemu domu nejen majestátní vzhled, zároveň vylepšuje odolnost před teplotními výkyvy.

Related pages

Etusivu CZE

Company

Contact

Gallery

House models